retrocode

Junior Software Developer

Opis posla

Ako neko traži posao po ovoj vrućini, evo dobre prilike. :) Bavimo se razvojem softvera. Koristimo najnovije tehnologije, i trudimo se da radimo po vrhunskim standardima.

Imaćeš priliku da učestvuješ u razvoju inovativnog proizvoda iz domena društvenih mreža, kao deo malog i posvećenog tima. Ovo je veoma dobra šansa da naučiš nove stvari, uz odličnu mentorsku podršku. Od tebe očekujemo posvećenost i konstantno učenje.

Uslovi

  • Dobro znanje programiranja
  • Radno iskustvo nije neophodno, ali vrednujemo ako imaš neko iskustvo ili softverske projekte iza sebe
  • Poželjno znanje jednog od jezika: JavaScripta, TypeScript, Swift, Kotlin
  • Poželjno poznavanje funkcionalnog programiranja
  • Zanimanje za softver i tehnologiju
  • Spremnost na učenje novih stvari
  • Odgovornost i preciznost u radu
  • Dobro znanje engleskog jezika

Nudimo

  • Rad na veoma zanimljivim stvarima
  • Sjajnu priliku za učenje najnovijih tehnologija
  • Rad u malom i fokusiranom timu
  • Opušteno radno vreme
  • Udoban radni prostor
  • Dobru opremu za rad
  • Dobre finansijske uslove
iglooHR