retrocode

Junior QA Manager

Opis posla

Bavimo se razvojem softvera. Koristimo najnovije tehnologije, i trudimo se da radimo po vrhunskim standardima.

Pravimo softverski proizvod, i potrebna nam je vredna i odgovorna osoba da se od početka uključi u projekat i osigura kvalitet softvera. Proizvod se sastoji od serverskih komponenti, web aplikacije i mobilnih aplikacija za iPhone i Android - odlična prilika za učenje QA procesa na svim nivoima.

Imaćeš priliku da učestvuješ u razvoju i testiranju inovativnog proizvoda od početka do kraja, kao deo malog i posvećenog tima. Ovo je sjajna šansa da naučiš nove stvari, uz odličnu mentorsku podršku. Od tebe očekujemo posvećenost i konstantno učenje.

Proces zapošljavanja je agilan - na razgovor i testiranje ćemo zvati izabrane kandidate po datumu prijavljivanja. Posao će biti ponuđen prvoj osobi koja ispuni uslove konkursa i usoešno prođe testiranje.

Uslovi

  • Odgovornost i preciznost u radu su apsolutno neophodni za ovu poziciju
  • Neophodno je da se super snalazite u korišćenju smartphone-a i web browsera
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Oko za detalje, analitičnost i organizovanost
  • Završen fakultet ili viša škola informatičkog usmerenja
  • Ako ste bili odličan učenik u osnovnoj ili srednjoj školi, imaćete prednost
  • Radno iskustvo nije neophodno, ali vrednujemo znanje iz testiranja softvera
  • Ako poznajete osnove programiranja - super!
  • Zanimanje za softver, tehnologiju, elektronske uređaje je plus
  • Spremnost na učenje novih stvari je apsolutno neophodna

Nudimo

  • Rad na veoma zanimljivim stvarima
  • Sjajnu priliku za učenje
  • Rad u malom timu, bez hijerarhije
  • Opušteno radno vreme
  • Udoban radni prostor
  • Dobre finansijske uslove
iglooHR